Rólunk írták
Pontes felajánlás a rimaszombati Fábry János-napon
Számos tudósítás jelent meg a Rimaszombaton, 2008. január 1-án megrendezett Fábry János-napról.

Az alkalomról a Hírek rovatban mi is beszámoltunk, hiszen az alapítvány alapítóelnöke vette át a családnak adományozott díjat és ajánlott fel alapítványunk közreműködésével táborozási lehetőséget és ösztöndíjat a rimaszombati Tompa Mihály Református Gimnázium diákjainak.

A rendezvényről beszámolt a helyi Gömöri Hírlap mellett a Magyar Nemzet, a Veszprém Megyei Napló, a Reformátusok Lapja, a Szlovákiai Magyar Szó, a Duna TV, a Szlovák Televízió Magyar adása és a Gömör TV valamint több internetes hírportál.

A Gömör TV televíziós összeállítása megtekinthető itt: katt ide!
A Gömöri Hírlap tudósítása itt olvasható: katt ide!
A Rákóczi Szövetség kiadványában (Rákóczi Hírek) is megható beszámolóban tudósít az eseményről, nem megfeledkezve a Pontes-felajánlásról katt ide! ( 13. oldal!)

Tudósítás alapítványunk felajánlásval olvasható számos internetportálon,
többek között a Rimaszombat.eu honlapon.
Olvasáshoz
katt ide. ill. tudósítások (gyors letöltésűek) itt: katt ide.
Magyar Nemzet-cikk: katt ide

Nagy kép: Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat