Futár tábor

2013-as tábor -info: ezen oldal közepén!

Alapítványunk minden esztendőben megrendezi a nagyvázsonyi és környékbeli gyermekek, fiatalok számára a Futár-tábort.
A táborok előtörténete a református gyülekezeti nyári táborok, amelyekre először 2002-ben került sor - akkor még Zánka és a Nivegy-völgy református gyermekeivel közösen.

2006-ban  már felekezettől függetlenül, de a keresztyén szellemiséget nem elhagyva szerveztünk tábort helyi fiatalok vezetői közreműködésével. 2006-ban 28 fővel, 2007-ben 61 fővel táboroztunk Szokolyán (Börzsöny), ahol a Dunakanyarral, a környék hegyeivel és a Szentendrei-szigettel ismerkedtünk, de eljutottunk Visegrád-Esztergomba is gőzösvontatta vonattal, hajóval.
2007-ben Bázakerettye volt a központ - itt kisvasúttal jártuk be a Dél-Zala varázslatos tájait, jártunk arborétumban, volt éjszakai próba, meseerdő, Lenti élményfürdő és természetesen tábortűz minden este.

A táborról készült kisfilmet tartalmazó Vázsonyi TV Magazin ide kattintva megtekinthető

2008-as NYÁRI TÁBOR
2008-ban sajátos helyszínül Hortobágyot választottuk, elmentünk Debrecenbe, a Tisza-tóhoz, Hajdúszoboszlóra és természetesen a nemzeti parkba. Fotók itt tekinthetőek meg.

2009-es FUTÁR TÁBOR: ebben az évben két tábort is szerveztünk, egyet Badacsonytördemicre, egyet pedig Erdélybe; 2010-ben pedig Zebegénybe látogattunk mintegy 40 fővel.

Fotók az alábbi menüben tekinthetőek meg táborainkról.

FUTÁR TÁBOR 2013

Idén a Marcal-mentére
szervezzük táborunkat, Nagypririt lesz a szálláshely.
FUTÁR Családos-Kerékpáros Élménytábor

Nagypirit, Marcal-mente

Egy település Veszprém megyében, ahova naponta hazabandukolnak a bocik, ahol egy kőhajításnyira van Somló Vára és két csodálatos strandfürdő, ahol garantált a kikapcsolódás és az élmény.

Programból: Celldömölk, Vulkán Élményfürdő, Mesteri strandfürdő, Somló-túra, Berzsenyi szülőház, táncház, népi játékok, tehénfejés, közlekedés kerékpárokkal és vonatokkal.

Szállás: református parókia. Ellátás: teljes ellátás.
Részvételi díj: 14 éves korig 16.900 Ft/fő; 14 év felett: 20.900 Ft/fő
Kedvezmény: testvéreknek 1.500 Ft.

A táborba a kerékpárokat leszállítjuk.
További részletek:
Személyesen a Várpanoráma Vendégfogadóban vagy a 20-4417-803-as telefonszámon kérhető.
Jelentkezési határidő: 2013. július 7.

Jelentkezési lap
letöltheő innen vagy igényelhető a fabry.nagyvazsony@gmail.com elérhetőségen.

TÁMOGASSA ÖN IS ALAPÍTVÁNYUNK GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI TÁBORPROGRAMJÁT!

SZERETETTEL VÁRJUK KAPCSOLATFELVÉTELÉT ELÉRHETŐSÉGEINKEN! fabry.nagyvazsony@gmail.com 20-4417-803, 20-421-3652, 88-264-279

Számlaszámunk

Alcsoportok
Futár-tábor 2006 alapítványunk szervezésében, Szokolya. Fotók: katt ide
28 db kép
Futár-tábor 2007 alapítványunk szervezésében. Fotók: katt ide
94 db kép
Futár tábor 2008 alapítványunk szervezésében, fotók: katt ide!
463 db kép
Futár tábor 2009 - Badacsony és Nyugat-Balaton