Rendezvények
Családos sítábor Felvidéken (2012. január 2-8. között), Erdélyi 11 napos (10 éj) családos tábor nyár elején

SÍTÁBOR FELVIDÉKEN, magyar környezetben
A nagyvázsonyi Pontes Alapítvány CSALÁDOS SÍTÁBORT hirdet 2012. január 2-8-ig (hétfőtől vasárnapig, 6 éjszaka) Rimakokavára.
A tábor keretében biztosítunk síoktatást illetve a gyermekeknek szakfelügyelettel tanulószobai lehetőséget.
Egyéni utazás esetén részvételi díj
53.500-60.500 Ft/fő/hét között, (korosztályonként változó a két értékhatár között, felnőtteknek a feltüntetett ár felső értéke)
A tábor részvételi díja különbusszal vagy külön mikrobusszal (jelentkezők számától függ):

67.500-74.500 Ft/fő/hét. Gyermekeknek korosztálytól függően olcsóbb, felnőtteknek a feltüntetett ár felső értéke
A tábor ára tartalmazza: napi 3-szori étkezés, ellátás, szállás a minőségi turistaszállóban, síbérlet, szervezés, üdülőhelyi díj, 5 napos síoktatás díja csoportokban (kezdő, haladó, középhaladó), különbuszos díj fizetése esetén az oda- és visszautazás különbusz-költsége, iskolásoknak tanulószoba
A részvételi díj nem tartalmazza biztosítás költségét.

A tábor ideje alatt (árban benne van) egy délután megtekintjük Rimaszombatot, „Gömörország” fővárosát szakmai idegenvezetővel.

A résztvevők kedvezményes áron, 3.000-5.000 Ft/fő/hét összegért teljes, minőségi felszerelést kölcsönözhetnek maguknak a szálláshelyen.
A sícentrum magyar tulajdonban (magyar személyzet, oktatók, büfések) lévő nem túl nagy, de kisgyermekkel jól belátható, hóbiztos (ágyúzott és ratrakokkal kezelt) téli sportközpont (külön szánkópálya, bébi- és kisfelvonók, téli quadpálya). Ideális tanulásra illetve technikai tudás fejlesztésére.

Jelentkezés: 2011. november 14-ig lehetséges jelentkezési lapon
.
A jelentkezéssel együtt előleg befizetését kérjük (10.000 Ft/fő).

Részletfizetésre az alapítvány lehetőséget biztosít (I. részlet jelentkezéskor, II. részlet december közepéig, III. részlet induláskor).
......................................................................................................................................................................
11 napos (10 éj) családos tábor Erdély legszebb,
közismert és kevésbé ismert tájain
Alapítványunk nyár elején, de már a nyári szünetben különleges erdélyi családos vándortábort szervez, melynek keretében tartalmasan, de nem megerőltető ütemben megismerjük Kalotaszeg, Mezőség, Székelyföld ismert és "titkos" világát, különlegességeit, de bepillantást kapunk a Szászföld és Dél-Erdély kultúrájába is.
Részletek innen már most letölthetőek illetve téltől itt, a Rendezvények között külön menüpontban.

Részletes információ, jelentkezési lap igényelhető:
Pontes Alapítvány Nagyvázsony,

Fábry Szabolcs programvezető,

fabrysz@invitel.hu; 20-4417-803

www.pontesalapitvany.hu
Jelentkezési lap közvetlenül letölthető innen is!