Büntető eljárás indult alapítványunkat besározó képviselők és képviselőjelöltek ellen
"Becsületsértés vétsége miatt Felföldi Zoltán, Henn János, ifj Husvéth László, Kerekes Zoltán, Nyuzó László és Stefanovitsné Sipos Mária ellen indított büntetőügyben" (idézet a Veszprém Városi Bíróság 8B.1246/2011/2-I. számú végzéséből) eljárás indult a felsorolt képviselők és volt képviselő-jelöltek ellen. A felsoroltakkal szemben Fábryné dr. Takács Tímea, alapítványunk elnöke tett dokumentumokkal alátámasztott bejelentést, amelyet a Veszprém Városi Bíróság tárgyal november hónap elején.
Mint az ismert, a felsoroltak közül négyen is a testület feloszlatását szavazták meg egy bírósági eljárásba nem is került megrovás miatt, amelyet Nyuzó László képviselő indított el egy, az alapítványunk által szervezett tábor támogatása miatt. Nyuzó László ellen egyébként más ügyben ugyancsak eljárás indult, de ott "rágalmazás vétsége" miatt.