Siker a Zöld iránytű programban - alapítványunk elnökét egy képviselő beszámoltatni kívánja
Sikereren pályázott alapítványunk a Zöld Iránytű programon Kékedi Andrea tájépítész munkájával. A 700.000 Ft-os támogatásból alapítványunk megépítheti a nagyvázsonyi Szt. Mihály-hegy köré tervezett játékos tanösvényt, amely különleges látnivalóval gyarapítja a falutérséget. Ezzel alapítványunk 18 millió forintot nyert idén Nagyvázsony javára a Fő tér I. ütemének, a kis- és nagyrendezvény- illetve az erdei iskola pályázatokon. Ezen pályázatok megfinanszírozására folynak a tárgyalások pénzintézetekkel.
Ide vonatkozó hír, hogy a május 30-i, hétfői nagyvázsonyi, körjegyzőségi együttes testületi ülést követően négy képviselő kérésére szerdára, június 1-re rendkívüli testületi ülést hívott össze Fábry Szabolcs polgármester. A kezdeményező képviselők közül Stefanovitsné Sipos Mária kifejtette, hogy szeretné, ha testületi ülésen megjelenne alapítványunk elnöke, Fábryné dr. Takács Tímea és számoljon be a nagy- illetve a kisrendezvények helyzetéről. A tevékenységet munka és család mellett önkéntesen végző vezetőnket semmi nem kötelezi a megjelenésre, de elnök asszony elmegy a testületi ülésre és beszámolót tart.