Nagyvázsony Jó Hírnevéért díjak 2010
Idén is átadásra kerülnek a nagyvázsonyi civilek által életrehívott Nagyvázsony Jó Hírnevéért díjak. A két éve létrejött elismerést idén postumus dr. Császár Ottó, néhai tanácselnök; Tál Zoltánné, a nagyvázsonyi Őszirózsa Nyugdíjas Klub elnöke, Csebi Pogány Péter, a Nagyvázsonyi Német Kisebbségi Önkormányzat elnöke, nyugdíjas pedagógusok vehetik át dr. Navracsics Tibor miniszterelnök-helyettestől és alapítványunk és a helyi civil fórum elnökétől, Fábryné dr. Takács Tímeától.
A díjátadásra a Művészetek Völgye nagyvázsonyi megnyitóján, július 24-én, 15 órakor kerül sor a Kinizsi Vár előtti téren. Az alkalmat és természetesen a díjazottakat Kolti Helga színművésznő és az őt kísérőz Jávor Pál Nemzeti Cigányzenekar Szép vagy, gyönyörű vagy, Magyarország c. műsora köszönti.
Felvételeinken a fiatalon elhunyt Varga Béla helytörténész, közösségszervező 2009-es emléktábla átadásán készült fotók láthatóak, aki 2008-ban kapta meg a postumus díjat.