Jószágokkal támogatjuk az adventi örömök rendezvényét
Idén negyedik alkalommal kerül megrendezésre Nagyvázsonyban a IV. Adenti Örömök - Élő Betlehem eseménysorozat, melyet még alapítványunk számos más civil közösségel közösen indított útjára 2006 telén. A rendezvény 40 napon át tart a településen, minden hétvégén és az utolsó héten minden nap gazdag, tartalmas programmal. Felállításra kerültek az ún. Kisiskola épületében még az első alkalomra elkészült, azóta elhunyt Somogyi Imre életnagyságú csuhéfigurái. Itt zajlanak az események, bár néhány rendezvény a művelőbdési házban illetve más helyszíneken kerül megrendezésre. Ebben az esztendőben alapítványunk a háziállatbemutató jószágaival járult hozzá az élő betlehemhez. Bolygó csacsink és Hubi kecskénk "vesz részt" a programokon. Minden vasárnap más személy gyújta meg az óriás koszorún a gyertyákat, a második vasárnapon elnökünket, Fábryné dr. Takács Tímeát érte a megtiszteltetés, mint az események 4 évvel ezeltőtti elindítóját.