Önkéntes Turistasegítő Szolgálat - ösztöndíjjal
Alapítványunk együttműködve a Kinizsi Kht-val és az önkormányzattal önkéntes turistainformációs szolgálatot szervez 2009. július 13 – augusztus 23. között, ahova fiatalok jelentkezését várja elsősorban a 12 – 26 éves korosztályból. A szolgálatot ellátók egyenpólóban, párban teljesítenek 11-18 óra között információs szolgálatot a vár mellett felállított pavilonban. Feladatuk lesz a turisták tájékoztatása, segítése, amelyre felkészítést kapnak. A felkészítésre minden jelentkező értesítést kap. Juttatás: szerény összegű Pontes-ösztöndíj, ajándék póló és napi ebéd.
Jelentkezni lehet kitöltött jelentkezési lappal június 22-ig a Pontes Kh. Alapítvány asszisztensénél, Treier Renátánál a 20-2854654-es telefonszámon vagy személyesen.
Jelentkezési lap a Művelődési Házban illetve az Önkormányzat titkárságán is igényelhető.
Ehhez kapcsolódó felhívás nagyvázsonyi vállalkozóknak, szolgáltatóknak, hogy az Önkéntes Turista Információs Szolgálat készséggel fogadja a nagyvázsonyi kézművesek, mesterek, szolgáltatók, cégek információs anyagait, amelyet elhelyezünk a turinsta információs ponton. Kérjük, hogy ha élni kíván a lehetőséggel, vegye fel a kapcsolatot alapítványunk asszisztensénél, Treier Renátánál a 20-285-4654-es telefonszámon.