Civil Akadémia Nagyvázsonyban - Eperjes Károllyal
Civil Akadémiát szervezünk Nagyvázsonyban május 26-27-én, a Nemzeti Civil Akadémia és a Szövetség a Polgári Magyarországért Alapítvány támogatásával. A kétnapos rendezvény keretében a civil szféra, az önkormányzati szféra és a vállalkozói réteg ismerkedhet az együttműködés lehetőségeiről, fontosságáról és a szervezetfejlesztéssel, forrásmenedzsmenttel, pályázati lehetőségekkel.
A civil akadémia moderátora, vezető je dr. Csanády Dániel szervezetfejlesztő, a programon alapítványunk kurátora, Palotás József képzőközpont-igazgató, a veszprémi Civil Ház vezetői, a Balaton-felvidéki LEADER-vezetők, a veszprémi Mobilitás-irodavezető működik közre. A kultúra-civil szféra és a mecenatúra tapasztalatairól pedig Eperjes Károly színművész, a veszprémi Petőfi Színház művészeti igazgatója tart előadást. A rendezvényt Fábry Szabolcs polgármester köszönti.
Részletek a Projektjeink menüben, a Rendezvények almenüben.