Alapítványunk is csatlakozott a Nagyvázsony-táblaprogramhoz
Nagyvázsony község egy furcsa döntést követően (zártkörűen döntöttek a regionális tanácsban) nem indulhatott az iskolafejlesztésekre kiírt közép-dunántúli pályázatban. A község testülete nem adja fel, hanem úgy döntött, táblaprogramot hirdet. Az akció lényege, hogy a turisták a várnál kis táblácskákat vásárolhatnak, ahol neveiket feltüntethetik és településüket. A táblácskák a vár melletti területen lesznek elhelyezve, a táblácskák bevétele Nagyvázsony iskolájának, óvodájának fenntartását, fejlesztését fogja szolgálni.
A táblácskák már 1.500 Ft-tól megvásárolhatóak. Számos neves közéleti személyiség (Eperjes Károly, Berecz András, Fábry Sándor, Melocco Miklós, Balczó András stb.) mellett magánszemélyek, cégek is csatlakozni kívánnak a programhoz. Alapítványunk is az első csatlakozottak között szerepel.
További részletek a község honlapján (www.nagyvazsony.hu) találhatóak, egy külön banner-re kell kattintani minden fontos információért.