Gyerekek karácsonyfája-alapítványi közreműködéssel
A Civil Összefogás Nagyvázsonyért szervezet -melynek alapítványunk is tagja - a gyermekek részére fenyőfát állít fel a kisiskola előtt abból a célból, hogy a nagyvázsonyi gyermekek a saját szorgalmukkal, szüleiknek szerzett meglepetésekkel és örömökkel megszolgált díszekkel „öltöztetnék fel” karácsony estére. A gyerekek a díszeket advent első napjától advent utolsó vasárnapjáig tehetik fel a gyermekek karácsonyfájára. A Civil Összefogás Nagyvázsonyért szervezet abban kéri a szülők és felnőttek segítségét, hogy a gyermekeik részére jócselekedet esetén karácsonyfadíszt készítsenek, amit egyénileg is elhelyezhetnek a fán. Lehetőség van arra is, hogy a gyerekeik jócselekedeteiről egy igazolást állítsanak ki, hogy pl. gyermekem ma kérés nélkül kitakarította a szobát vagy a szomszéd kisgyerek ma segített nekem a boltból a csomagomat hazavinni; és ezeket az igazolásokat az óvónéniknél, tanítónéniknél és a családsegítőnél be tudják váltani egy-egy karácsonyfadíszre, amire felkerül a gyermek neve, és ezeket a gyerekek felakasztják a fenyőfára.
A karácsonyfa felállítására december 06 napján 14.30 kor kerül sor a kisiskola előtt, melyre mindenkit sok szeretettel várunk. Ezen az alkalmon már lehetőség van az első díszek elhelyezésére is.

Tekintse meg az idei, III. Adventi Örömök - Élő Betlehem rendezvénysorozat ajánlóját a Projektjeink menüben, a Rendezvények almenüben!