Csatlakoztunk a Nagyvázsony-térség Turizmusáért Egyesülethez
Alapítóként csatlakoztunk ahhoz az összefogáshoz, amely a Nagyvázsony-térség Turizmusáért Egyesület keretében 17 helyi szervezet, magányszemély, szolgáltató kezdeményezett az önkormányzattal összefogva.
Az egyesület célja, hogy a Balaton-térség több hasonló mikrotérségéhez hasonlóan a Turisztikai Desztinációs Menedzsment (TDM), a turisztikai összefogás lehetőségeit kihasználva, a TDM-szervezeteknek ítélhető pályázati támogatásokat megpályázva segítse a község turizmusát, turisztikai szereplőinek minél szélesebb körű összefogását. A helyi TDM-szervezetet 17 nagyvázsonyi turisztikai szereplő, közösség, magánszemély, intézmény alkotja.

Megválasztott vezetőség
Csizmadiáné Kukoda Adrienn - elnök
Tupcsia Péter - elnök-helyettes
Ányos Tibor, Dubics Anita, Hockné Tilier Júlia, Fábry Szabolcs, Vesztergom Balázs - választmány