Átadtuk a felújított Milleniumi Parkot Nagyvázsonyban
Széles társadalmi összefogással újjáépült a nagyvázsonyi Milleniumi Játszópark. A munkát alapítványunk szervezte, a MOL Ökotárs Programja támogatta és több,mint 200 - köztük arányaiban is sok fiatal - önkéntes, vállalkozó, támogató segítette a munkákat. A parkot május 2-án adtuk át, alapítványunk elnök asszonya köszöntötte a szépszámmal összegyűlt tömeget, Fábry Szabolcs polgármester méltatta a parképítés körül kialakult társadalmi összefogást és átadta Molnár Anitának, a Pontes munkatársának és Fábryné dr. Takács Tímea elnökasszonynak ajándékát, egy-egy építkezési kobakot. A szalagátvágást követően az iskolások műsora köszöntötte az új parkot és másnap, május 3-án a Szt. György-napi Marha(nagy)hajtás keretében Pius atya, Nagyvázsony plébánosa megszentelte a gyermekek új birodalmát.
Az esemény különlegessége volt, hogy jelen voltak a rendezvényen a média képviselői és Nagyvázsony nyári partnerei is, hiszen ezen a napon szervezte az önkormányzat a Médiafogat alkalmát, amelynek egyik eleme volt a parkátadás is.

További képek: Rólunk szól menü Képgalériájában!