Nagyvázsony Jó hírnevéért 2013: Szigeti Balázs, Horváth Richárd és zenekara, Kinizsi Táltosai Néptáncegyüttes
Alapítványunk 2008 óta immáron hatodik alkalommal adta át a Nagyvázsony Jó Hírnevéért díjakat. A 2013-as év díjazottainál a helyi társadalmi szervezetekkel konzultálva kapták meg a díjazottak az elismerést. A vidékfejlesztési fórum keretében Lasztovicza Jenő, a Veszprém megyei közgyűlés elnöke és alapítványunk vezetője, Fábryné dr. Takács Tímea adta át a díjakat Szigeti Balázs paraolimpai bajnoknak, Horváth Richárd és zenekarának valamint a Kinizsi Táltosai táncegyüttesnek. A díjátadóról készült fényképek megtekinthetőek a Rólunk szól főmenü Képgaléria menüjében valamint beszámoló olvasható a Veszprém megyei Napló VEOL.HU oldalán valamint a www.nagyvazsonyma.hu oldalon is. Ez utóbbi hírportálon elolvashatóak a laudációk is. Gratulálunk a díjazottaknak és további sikereket kívánunk nekik. Fotónkon Lasztovicza Jenő, Farkas Ildikó (Kinizsi Táltosai), Horváth Richárd, Szigeti Balázs és Fábryné dr. Takács Tímea. Fotók: Mesterházy József és Pontes.