MEGHÍVÓ: vidékfejlesztés, Nagyvázsony Jó Hírnevéért díjak
Vidékfejlesztési fórumot szervez az MNVH Veszprém megyei irodája alapítványunk együttműködésével Nagyvázsonyban, 2014. január 14-én, kedden 17 órakor. A fórum köszöntésére a szervezők Vigh-Krupla Orsolya polgármestert kérték fel. Szakmai előadást tartanak Lasztovicza Jenő országgyűlési képviselő, a megyei közgyűlés elnöke a megyei önkormányzat vidékfejlesztésben végzett munkájáról illetve jövőbeni szerepéről; valamint Fábry Szabolcs, az MNVH megyei irodavezetője a Vidékfejlesztési Program 2014-2020 tudnivalóiról.

A fórum második felében átadásra kerülnek a “Nagyvázsony Jó Hírnevéért 2013″ díjak is. A díjazásra a Pontes Alapítvány szervezésében, civil és társadalmi közösségek javaslatai alapján immáron hatodik alkalommal kerül sor. Az idei díjazottak: Horváth Richárd és népi zenekara, Kinizsi Táltosai néptánc csoport és Szigeti Balázs para-olimpiai bajnok. A díjakat Lasztovicza Jenő és Fábryné dr. Takács Tímea adja át. A rendezvénynek helyszínt az IKSZT (Nagyvázsony, Petőfi u. 2/a.) biztosít. A programra szeretettel várnak a szervezők minden érdeklődőt.