Lovas zarándoklat
Alapítványunk Lovas, fogatos zarándoklatot szervez a Balaton-felvidéki Pálos romok nyomában, mentén Nagyvázsony - Káli-medence - Badacsony - Diszel - Művészetek-völgye - Nagyvázsony útvonalon. A zarándoklat részleteiről külön oldalalunkon (ld. főmenük a vízszintes menüsorban) valamint a mellékelt plakáton talál minden kedves érdeklődő. A program befogadó létszáma max. 50 fő. Minden egyéb információ a két megjelelölt felületen illetve az ott látható elérhetőségeken található. A szervezés megkezdődött, az első jelentkezők már befutottak erre az egyedi és különleges programra, melynek partnerei többek között a Magyar Pálos Rend, az érintett varázslatos községek történelmi egyházai, a Káli Társaság (Salföld), Badacsonytördemic Önkormányzata és számos lovas szervezet, lovas egyesület, lelkiekben és lószeretetben gazdag ember. Hamarosan megnyílik külön facebook-oldalunk is. Várjuk önt is!