Huth Gergely és Pozsonyi Ádám a Várpanoráma Kör következő vendége
A polgári közélet, média két “reakciós” szereplője, írója a Várpanoráma Klub januári vendége. Huth Gergely, Pozsonyi Ádám nem arról híresek, hogy kerülnék a kényes témákat…
A könyvbemutatóval egybekötött előadásnak, beszélgetésnek témái lesznek a magyarországi közélet, a magyar vidék tabutémái, garantálható mindkét előadónál az egyenes és kemény beszéd.

Az eseményre január 17-én, csütörtökön este kerül sor 20.00 órakor a Várpanoráma Vendégházban.

Mivel a hely befogadóképessége korlátozott, ezért a szervezők kérik, hogy a részvételi szándékot a fabry.nagyvazsony@gmail.com elektronikus elérhetőségen jelezzék. A klub szokása, hogy “batyus” rendszerrel működik, azaz a ház bora és pálinkája mellett a klub szeretettel fogadja a résztvevők mellett a házias ízeket (sütemény, italok) is.

Az estnek külön érdekessége három “születésnap” valamint egy könyvbemutató. A Hangos többség c. műsorból ismert Huth Gergő szervezője az idén egy éves Békemenetnek, életre hívója az ugyancsak egy éves Polgárportál és a Pesti Srácok szókimondó hírportáloknak. Pozsonyi Ádámnak – aki a Demokrata, a Magyar Hírlap szerzője – megjelent legújabb kötete, a XXI. századi “haladó szellemiséget” pellengérre polgárpukkasztó módon állító Keskeny Károly élete és kora c. novellagyűjtemény, könyv. Ez utóbbi kötet kapható is lesz a klubban.