""
Fábry család 2008 nyaraSzeretettel köszöntjük a Várpanoráma Vendégház aloldalán. A házat családi vállalkozásként, falusi turizmus keretében üzemeltetjük. Bevételének 10%-a a Pontes Alapítványé.
Kiemelkedő partnerünk a Godot Dumaszínház. A Showder Klub humoristái minden évben megrendezik a nagyvázsonyi fesztivált - ilyenkor ők is a vendégházunkat bérlik "főhadiszállásnak".

Az 1825-ben épült ház a vártól 30 méterre áll, felújítva: 1998, korszerűsítve: 2005. Jelenleg: belső átalakítás alatt 2010 júliusáig.
A ház tetőtérbeépítéssel az alábbi helyiségeket kínálja: egy nappali, konyha, 3 vendégszoba, 1 fürdő+ wc és 1 zuhanyzó + wc-ből áll, varázslatos terasz teljes várpanorámával, háttérben a déli bakony csodálatos vonulatával és a Kab-hegy méltóságteljes csúcsával.
 Külön bejáratú apartmann az emelt terasz alatt, utcaszinten - a vár felé nyíló bejárattal, külön wc-vel és zuhanyzóval.
Fűtés: gázfűtés.
Konyhafelszerelés: konyhaszekrény, gáztűzhely, csikóstűzhely, mikrosütő, vízforraló, kávéfőző, hűtőszekrény mélyhűtővel.

Látogassa meg a ház saját honlapját: www.varpanorama.hu

Reméljük, személyesen is találkozunk:

Fábry Szabolcs és Fábryné dr. Takács Tímea, tulajdonosok
(a felvétel a vendégház teraszán készült)